بی رمقی

بچه های ام اس روی سخنم با شماست تا حالا شده رمق از بدنتان بره و حتی لیوانی را نتونید بلند کنید:devil:devil

درباره nasim

با اسم ساختگی نسیم آمدم. اندوه سبب شد اینجا بیایم آخه بیماری ام اس دارم.بسیار از نظر جسمی کم توانم اما روح بزرگی دارم.
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

11 دیدگاه دربارهٔ «بی رمقی»

 1. سانی می‌گوید:

  #worried حالت خوبه نسيم جونم؟

 2. نازمهر می‌گوید:

  نسيم جون چندباری شده که انقدر حالم بد بود که حس کردم دارم می ميرم و خيلی وقتا تعادلم رو از دست دادم ولی هنوز اونجوری نشده که نتونم چيزی رو بردارم

 3. نازمهر می‌گوید:

  ولی نسيم جون تو بهتر از من می دونی هرکی گرفتار اين درد لعنتی شده حتما جنبه های مختلفی از ناتوانی رو تجربه کرده. و تو خودت بارها اين تجربه رو داشتی و هميشه هم مقاومت کردی.
  حالا من احساس می کنم شکنندگی تو بيشتر از لحاظ روحيه و روانيه تا جسمی عزيزم.

 4. پيمان می‌گوید:

  خدارو شکر تا حالا نشده
  مگه چی شده نسيم؟ مشکلی پيش اودمه؟#sad

 5. هادي می‌گوید:

  سلام نسيم اميدوارم مشكلي پيش نيومده باشه!#sad

 6. دنیز می‌گوید:

  مقاوم باش عزيزم.برای من هم زياد پيش اومده ولی سعی کردم غالب بشم.#flower

 7. سلمان می‌گوید:

  ديشب يک جمله ي نا صواب شنيدم که كمي ناراحتم کرد ، آن هم نه زياد . از صبح هم درد شديد و عجيب عضلات شانه آزارم می دهد . تجربه من اين است که با عصبی شدن و به ياد آوردن مشکلاتی که در همه ي سال های گذشته گذرانده ام به شدت تحت تاثیر قرار می گیرم .
  برای من تعجب آور است که با وجود شرايط خاصی که داريد چطور اینهمه فشار کشنده را تحمل می کنید . اینکه به این شرایط سخت برسید ،به نظر من ، طبیعی است و حداقل نتیجه ای است که می تواند بگیرید . امیدوارم بتوانید شرايط رواني تان را تغيير دهيد و استرس را كم كنيد و گرنه ممكن است دچار حمله شويد .
  بيماري من پيش رونده است و به سرعت مرا به شرايط موجود رساند . ولي انزواي اجباري و گذشتن از چيزهايي كه پيش از اين براي آنها اهميت قائل بودم ،و اين هم اجباري ، باعث شده است كه روند بيماري ام كند تر شود . ولي بازگشت به گذشته هميشه برايم آزاردهنده است و علائم بيماري ام را تشديد مي كند .
  شما با اينكه روي ويلچر مي نشينيد ولي فعاليت خود را حفظ كرده ايد . اين بسیار با ارزش است و از توان خیلی ها مثل من بيرون است . ولي استرس و نتايج آنرا هم بايد انتظار داشته باشيد . زندگي در اين دنيا كار ساده اي نيست . اميدوارم به ترتيبي كه نمي دانم ، با مشكلاتي كه داريد كنار بياييد .
  دوش با من گفت پنهان كار داني تيز هوش
  كز شما پنهان نشايد كرد سر مي فروش
  گفت آسان گير بر خود كارها كز روي طبع
  سخت مي گيرد جهان بر مردمان سخت كوش
  با دل خونين لب خندان بياور همچو جام
  ني گرت زخمي رسد آيي چو چنگ اندر خروش
  تا نگردي آشنا زين پرده رمزي نشنوي
  گوش نامحرم نباشد جاي پيغام سروش
  گوش كن پند اي پسر وز بهر دنيا غم مخور
  گفتمت چون در حديثي گر تواني داشت گوش
  مدت هاست كه نگران شما هستم چون از نوشته هايتان انتظار چنين روزي را داشتم . اين كامنت را نصيحت قلمداد نكنيد . درد دل هايي بود كه شايد الان وقت گفتنش بود هر چند شماهمه را بلديد .
  بر بساط نكته دانان خود فروشي شرط نيست
  يا سخن دانسته گو اي مرد عاقل يا خموش
  من با خواندن نوشته هاي اميدبخش شما،و ويولت، به وبلاگ خواني معتاد شدم ولي هميشه نگران فشار هاي ويرانگري بودم كه در زندگاني تان تحمل مي كنيد .اميدوارم به زودي همان نسيم با روحيه و با اراده را ببينم .
  بازآ كه در هواي تو چشم اميدوار
  چون گوش روزه دار به الله اكبر است
  #flower

 8. ويولت می‌گوید:

  بارها و بارها اين اتفاق برای من افتاده چيز تازه ايی نيست هست؟#winking

 9. arashl می‌گوید:

  baaaaaaaaah,baro bache ms,khosham miyod ghorogh shode.migam jam beshim ghodrati mishima.#eyelash 1pish nayoomade,albate baraye avalin bar ke hamle dashtam chon nemidoonestam chiye hey ziyad shod ta hadi ke livan az dastam oftad,be gheyr az oon felan ke pish nayoomade.nasim khanoom fekr mikonam bishtar vaze roohitoon rikhte be ham ta jesmetoon.be khatere ine ke chand vaghte khoob nistin.doroste?1

 10. نگار می‌گوید:

  سلام نسيم گلی نبينم بی رمق بشی گفته بودی از فيزيو تراپی بپرسم من نميدونم ادرس منظورته يا اينکه اطلاعات اگه از سيستم کارشون بخوای که تقريلا مصه ايرانه و چون دوستم تصادف کرده و ميره و راضی هم هست ولی برای ام اس هم نميدونم ولی اول بايد خودت بيای اينجا و بغد از بيمه اينجا استفاده کنی وگرنه فک کنم هزينه بالايی داره و تازه اومدن اينجا هم که خودت ميدونی زياد راحت نيست ولی نسيم جان مطمئن باش هر کاری اونجا هست اينجام هست فرق زيادی هم نميکنه تازه در اين زمينه های پزشکی ايران به خاطر جنگ پيشرفتش بهتره و ديگه اينکه اميدوارم بهتر باشی امروز #hug

 11. سیروس می‌گوید:

  جواب ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰بارمن ان مشکل را داشتشم
  در ضمن پیامت را هم گرفتم .شادباشیflower

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.