ادامه روانکاوی

قبلا ماجرای سینا را براتون گفته بودم شخصی که با حسن نیت باهام آشنا شد گرچه من مشکل ام اس و ناتوانی حرکتی داشتم اما اونم مشکل بقول خودش تحمل بیست و شش سال زندگی با عدم تفاهم و مشکلات روحی را داشت از تعطیلات عید امسال که اون بهم اعلام کرد که من تحمل زندگی مشترک را ندارم تلاش زیادی کردم تا فراموشش کنم و تا حد زیادی هم موفق بودم اما نمیدانم وجدان درد بود یا محبت یا اقرار گرفتن از من واسه بخشش که هر از گاهی به بهانه ای زنگی میزد و منم بقول خودش با نیش زبان جوابش را میدادم اما یکبار بهش گفتم ازم چی میخواد و گزینه ها را براش برشمردم برگشت مجدد اون با همون قرار قبلی مبنی بر تشکیل زندگی یا دوست دختر و پسر بودن یا چیز دیگری ؟که او گفت اولی نه اما دومی آره منم گفتم چرا اینکار را با مردی زن و بچه دار و پرمشکل که تازه در شهر من زندگی نمیکنه انجام بدم خب موردی راحتتر هم پیدا میشه البته اینو فقط واسه تنبیه اون گفتم آخه اگه دوستی شرط بود از نوع دوست دختر پسری که من در دوران دانشگاه که ام اس خفته بود آغازش میکردم البته قصدم تقبیح این نوع دوستی نیست اما من نمیتوانم خلاصه به سینا گفتم تماسهاش را قطع کنه که باعث ناراحتی من است اما بعد از بلند شدنم از بستر بیماری اون گفت میخواهم بیاییم اونجا و حرف دیگری دارم که با اصرار من گفت فعلا تا قبل از تمام شدن پرونده طلاق من بیا ازدواج موقت داشته باشیم که من بدلایل مختلف اونو رد کردم اول خانواده من و عدم موافقتشان با این مساله دوم ما توی یک شهر زندگی نمیکردیم و او حداکثر میتوانست ماهی یکی دو بار بیاید سوم مساله همسرش که هنوز پرونده طلاقش باز است و… همه اینها حرفهایی بود که به روانشناس گفتم و ازش مشورت خواستم که ایشان هم گفت با توجه به ادعای ایشان در تحمل سالها رنج ایا تحمل رنج و مسئولیت دیگری دارد ؟و گفت تا این موضوع معلوم نشده بهتره اینکارو نکنی و بعد هم وقت بعدی را داد خب حالا که شما در این دنیای مجازی با واقعیت زندگیم آشنا شدید نظر شما چیست ؟
نسیم

درباره nasim

با اسم ساختگی نسیم آمدم. اندوه سبب شد اینجا بیایم آخه بیماری ام اس دارم.بسیار از نظر جسمی کم توانم اما روح بزرگی دارم.
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

47 دیدگاه دربارهٔ «ادامه روانکاوی»

 1. شهلا می‌گوید:

  #winking اول اول بشم….#kiss

 2. شهلا می‌گوید:

  درود بر تو نسیم جونم
  نظر من این است.
  نه
  نه
  نه
  به هیچ عنوان این کار رو نکن که باعث پشیمونیت میشه و درد سر هات آغاز میشه.
  گول دلت رو هم نخور و عاقلانه تصمیم بگیر نازنینم.#kiss #hug
  حالا ببین بقیه چی میگن.
  تا درودی دگر بدرود.

 3. حقوقدان می‌گوید:

  سلام
  هنوز مطالبتو نخوندم
  ولی ممنون که سر زديو تازه ميخوام بخونم

 4. همتا می‌گوید:

  سلام
  خوش باشين
  نمي دونم چي بگم #flower

 5. ابوالفضل می‌گوید:

  سلام
  ميدونی هر انسانی برای زندگی رمان منحصر به فردی می نويسه و اجراش می کنه . توی اين رمان نقشهای مختلفی را برای خود و ديگران تعريف ميکنه و حتی نقشهای خاص و اتفاقات خاص در اين رمان می توانند پيش بينی بشوند. و بعد سعی می کنه که اتفاقات درون اين سناريو قرار بگيرند.
  اينکه فرد ديگری صرفا بگويد کاری خوب است يا بد است نمی تواند روی آدمی تاثير بگذارد مگر اينکه انسان را مجاب کنند که طبق سناريو خود ساخته فرد – فلان صحنه لازم هست يا نيست.
  از طرف ديگر شيوه حل مسئله نيز در تصميم گيری کمک خوبی به ما می کند. پيدا کردن حداکثر راهها – مشخص کردن راههای ممکن – پيدا کردن بهترين راه ها – جمع آوری اطلاعات از آن راهها – هماهنگ کردن آن راهها با احساس ُو منطق و توانائی ها و ضعف های خودمان و در نهايت جمع بندی و نتيجه گيری منجر به انتخاب صحيح می گردد و بازنگری به تصميمات گذشته چراغ راه آينده ما می شود.

 6. آدم می‌گوید:

  فکر نکنم من هم بتونم جواب بهتری از اون بنده خدا بدم. بخصوص که اون حضوری و با جزئيات بيشتر مساله رو ميدونه و بعلاوه شايد تخصصش هم کمکی در اين زمينه باشه.
  ولی من خودم شخصا هم اهل اينجور ريسکها نيستم بخصوص وقتی که جای زيادی برای مانور و ريسک کردن نيست.
  #flower

 7. سجاد می‌گوید:

  به قول فردوسی!!!خرد را مکن با دل اندر مغاک..منظورش هم اینه که یهو خر نشی بهش جواب مثبت بدی ها#nottalking #grin

 8. نازمهر می‌گوید:

  نسيم جون من نمی دونم چرا هميشه يه پست عقبم توی وبلاگت#sad
  بعد هم عزيز دلم واقعيت اينه که داری خودتو گول می زنی. هنوز دوسش داری و می خوای خودتو توجيه کنی. عزيز دلم کم سختی کشيدی؟ می خوای اين دفعه ديگه چه بلايی سرت بياد؟ می دونم سخته چون منم خيلی جاها از روی احساس تصميم گرفتم ولی نسيم جان اگه واقعا می خوای ديگه بيشتر از اين داغون نشی فقط بهش بگو نه. من سينا رو فقط از صحبتهای تو می شناسم ولی به نظرم اين آقا يه شارلاتان بيشتر نيست.

 9. نازمهر می‌گوید:

  ببين من تنها چيزی که از اين جور مردا ديدم که ميان آه و ناله می کنن که توی زندگيمون رنج و سختی کشيديم اينه که از ۱۰۰ نفر اونا ۹۹ نفرشون دروغ می گن. اين آقايی که به اين راحتی به تو گفت نمی تونم باهات ازدواج کنم کسی نيست که تو براش مهم باشی. حالا هم اگه پيشنهاد ازدواج موقت داده به خاطر اينه که خواسته خودش تامين بشه و مطمئن باش دوباره تو رو رها می کنه و ميره. و ايندفعه ديگه ضربه جبران ناپذيره. نسيم عزيزم سخته بريدن از کسی که هرچی بدی بهت می کنه بازم عاشقانه دوستش داری. ولی توکل به خدا کن و از خدا بخواه اون راهی رو که خيره برای تو جلوی پای تو بذاره. من فکر نمی کنم خير تو در وجود سينا باشه. ولی خوب در آخر فقط اينو می تونم بگم.
  صلاح مملکت خويش خسروان دانند.
  اميدوارم خدا هرچه زودتر اون راهی رو که برای تو خيره جلوی پای تو بذاره.#kiss

 10. آرش می‌گوید:

  #smile سخته خيلی…
  #grin ولی رفيق تو هم مقاومی هم باهوش….
  پس خودت بهترينی واسه تصميم گيری…
  #grin ميگم گازش بگير…!!!#flower
  #rolling

 11. ساکورا می‌گوید:

  سلام نسيم جان ما شايد نتونيم مثل تو درست تصميم بگيريم.خودت بهتر می نونی موقعیت رو بشناسی .ولی سعی کن اصلا به حرف دلت توجه نکنی که علاقه و عشق يه عادته و فراموش می شه شايد زودتر از اونی که تصور کنی و بدون توجه به احساسات تصميم درست بگير . سعی کن از خونواده ات کمک بگيری که بهترين راهنما می تونن باشن.

 12. آنا می‌گوید:

  راستش عزيزم نمی دونم چی بگم ، اما خيلی دقت کن اون که يه بار از تو جدا شده بعيد نيست ازم اين کارو بکنه اونم در شرايطی که کاملا بهش عادت کردی و بهش نياز داری، موفق باشی خانمی #heart #kiss

 13. ساکورا می‌گوید:

  راستی توکل به خدا کن که راه درست رو انتخاب کنی

 14. فريد می‌گوید:

  نه نه نه نه نه نه#sad
  نسيم باور کن اين عشق نيست اين هوسه #sad اون داره از بيماريت برای زسيدن به هدفهای کثيفش که هوسی بيش نيست سوء استفاده می کنه #sad
  ببين نسيم جان تکليف خودتو با هاش روشن کن بهش بگو اگه تصميمت جديه برای ازدواج اول تکليفت رو با زن سابقت روشن کن بعد اون مو قع بيا اون هم نه برای ازدواج موقت تماسهای تلفنیت رو هم با هاش قطع کن بزار حساب کار دستش بیاد
  گور بابای سينا مگه مرد قحطيه
  ما فقط تو رو می خوایم تورو می خوایم تو رو می خوایم #heart #heart #kiss

 15. دنيز می‌گوید:

  سلام
  نسيم جان اميد وارم تصميم درست بگيری خوب فکرکن#flower

 16. ويولت می‌گوید:

  نمی دونم چرا من با نظرات بقيه زياد موافق نيستم#worried .
  دليل نمی بينم که سينا با اين بعد فاصله پيشنهاد ازدواج موقت رو بده صرفا بخاطر هوا و هوس؟#nottalking نه اين با عقل جور در نمياد بچه که نيستيم اگه همچين چيزی مد نظرش بود يه عالمه دختر ترگل و ورگل از شانزده بگير برو بالا تو تهران واسش ريخته بخصوص که شرايط مالی خوبی هم داره تازه احتياج به شرط ازدواج موقت هم ندارن#winking
  نه به نظر من اون تو رو ميخواد با همه خوبيها و کاستيهات و اينم بهانه ايی برای اينکه بدونه هميشه براش هستی#flower
  اين نظر منه و دليل نداره درست هم باشه در ّخر تصميم گيرنده خودتی

 17. ويولت می‌گوید:

  وای اين چرا اينجوری شد#surprise
  منظورم در آخر بود
  همه جبهه گيری هامون واسه اينه که صيغه شدن لفظ کثيفيه#sick

 18. مانيا می‌گوید:

  نسيم عزيزم اميدوارم هر تصميمی که می گيری به صلاحت باشه و ازش لذت ببری#heart

 19. طلا می‌گوید:

  نسيم جان… از اونجايی که مرد جماعت در ايران جنسش خرابه(البته بلانسبت دوستان خوبی که دارم اينجا)..اين و جدی می گم..اصلا عاقلانه نيست..درست نيست به خاطر يکی ديگه خودت رو تو چاه بندازی که عزيزم..اونم با مردی که ۲۶ سال سابقه زندگی ناموفق داره..اين ادم برای ارامش خودش يه چند روزی تو رو می خواد..اون اگه راست می گفت بايد همون اول که ازش می پرسيدی جواب می داد: باهات ازدواج می کنم …نه اينکه بگه دوست می شم…اونم برا مردی به سن اون!!…می دونم که بهش دل بستی عزيزم..ولی عاقلانه است که پا رو دلت بذاری و بهش نه بگی..تو لياقت بيشتر از ايناست..وجودتم برای ما عزيزه…راستی قيافت برای من خيلی اشناست..اخه گفتم که من در کرمان در کرمان درس می خوندم#heart

 20. ياسمن می‌گوید:

  منم با نظر مشاورت موافقم… البته نميدونم خودت چند سالته؟

 21. مادر سپيد می‌گوید:

  ای وايی نسيم !
  همون که ويولت گفت خر نشی #grin #winking

 22. gay california می‌گوید:

  The gnat-snappers have describ’d restless down by the ash-box and the gay california, and sowe withered and pocket-paderewski among the brambles, waiting till some lap-stone toast-rack desolations it worth his while to push’d off with a load of them on his back for bedding.
  gay california

 23. Paid Surveys می‌گوید:

  Paid Surveys

  Paid Surveys

 24. payscale می‌گوید:

  payscale

  payscale

 25. paper می‌گوید:

  paper

  paper

 26. british می‌گوید:

  british

  british

 27. budgetcar می‌گوید:

  budgetcar

  budgetcar

 28. Bob parkik می‌گوید:

  The monkeys of Zigadua’s zoo are inviting you to the biggest online poker room ever. Play free strip poker with monkeys and other animals. It is well known the animals are the best poker software players in the world. Don’t miss the opportunity!

 29. Paula Jones می‌گوید:

  Sharpen your skills for the real deal! Come to strip poker and see where real players start from. Play against the computer while you learn to play free online poker.

 30. this is very good می‌گوید:

  this is very good

  good related article

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.